1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. MobileGO, Xsolla tarafından alındıktan sonra 500 milyon oyuncuya erişim kazanıyor

MobileGO, Xsolla tarafından alındıktan sonra 500 milyon oyuncuya erişim kazanıyor

MobileGO, Xsolla tarafından alındıktan sonra 500 milyon oyuncuya erişim kazanıyor

Xsolla, oyun geliştiricilerin oyunlarını başlatmasına, para kazanmasına ve ölçeklendirmesine yardımcı oluyor. Dün itibarıyla platform, Bitcoin.com’daki bir basın açıklamasına göre, MobileGO (MGO) oyunları için kripto para kabul etmeye başladı.

İşbirliği, kripto para biriminin 500’den fazla oyunda kullanıma sunulduğu ve 500 milyondan fazla oyuncunun başlıkları ve altcoin’leri kullanarak oyun içi öğeleri satın alabileceği anlamına geliyor.

Dahası, ortaklık, geliştiricilerin MGO’da “kendi seçtikleri kayan bir ölçekte” telifli ödemeleri alabildikleri anlamına geliyor. Bu da giderek daha fazla dijital girişimcinin tasarruflarını ve emeklilik yatırımlarını blok zincirine taşıdığını gösteren yükselişin bir sonucudur.

Xsolla’nın misyonu her zaman yenilikçi teknolojinin ön saflarında olmak, sürekli olarak geliştiricilerin oyunlarını küresel olarak büyütmelerini ve para kazanmalarını sağlayan araçlar ve hizmetler eklemektir.
Xsolla'nın kurucusu ve CEO'su Aleksandr Agapitov

Xsolla, yeni oyunların günlük olarak eklendiğini ve hizmetlerinin şu anda 200’den fazla ülkede ve bölgede mevcut olduğunu iddia ediyor.

MGO tokenleri Bitfinex, DigiFinex, HitBtc ve BitCoin gibi birçok büyük borsada pozisyonlarını korumayı başardılar.

Yorum Yap

Yorum Yap