İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. NEO tabanlı merkezi olmayan borsa Aphelion operasyonlarını durduruyor

NEO tabanlı merkezi olmayan borsa Aphelion operasyonlarını durduruyor

Aphelion, bu yılın başlarında piyasaya sürülen merkeziyetsiz borsa, mevcut operasyonlarını sonlandırma kararı aldı

aphelion

Aphelion, bu yılın başlarında piyasaya sürülen merkeziyetsiz borsa, mevcut operasyonlarını sonlandırma kararı aldı

Aphelion DEX’teki tüm piyasa çiftleri 21 Kasım 2018’de devre dışı bırakıldı. Kullanıcıların fonları ve siparişleri 23 Kasım 2018 Cuma gününden itibaren iptal edildi ve iade edildi. Ayrıca, APH tokenli herhangi bir kullanıcının bu varlıkları cüzdanlarına geri çekmeye başlaması gerektiği söylendi.

10 Ekim’de yayımlanmasından bugüne kadar DEX, ücretlerin % 3500’ü topluluğa dağıtılan veya yeniden dağıtılacak olan 3500 APH’nin altında toplanmıştır. Bu, kurum tarafından tahsil edilen ücretlerde yaklaşık 700 APH (cari fiyatlarla yaklaşık 20 $). Aphelion ekibi, bunlara dokunmadığını ( Herhangi bi kar elde edilmediğini ) ve DEX yeniden başlatılınca ya da yakılıncaya kadar sözleşmede kalacaklarını söylüyor.

Aphelion Neden Kapatılıyor ?

Kötü haberlerin mükemmel bir etkisi olmasıyla birlikte yeni SEC kararları, Kötü piyasa koşulları, NEO teknoloji sorunları ve azalan nakit akışı. İlk olarak, EtherDelta’ya karşı son SEC eylemi, ticaret platformumuzu doğrudan etkileyen yeni bir emsal oluşturuyor. Kısaca, SEC, kullanıcıların ticaret yapmasına izin veren gözaltına alınmamış kripto para birimi alışverişlerinin kapsamı içinde sıkı bir şekilde yer aldığını kararlaştırdı.Önceden, kendi düzenleyici şartlarında olmadığımızı bildirmiştik. Bu eylemden ve uyum konusunda uzmanlaşmış birçok lider avukat firmanın uzman tavsiyelerine dayanarak, SEC’in tüm kripto borsalarını hedeflemeye devam etmesini bekliyoruz. (merkezi olan veya olmayan). Bu nedenle, ticaret faaliyetlerini derhal durdurmalı ve uygunluğa doğru bir yol belirlemeliyiz. SEC bizimle temas kurmadı ve sadece proaktif bir şekilde ticareti iptal ederek birkaç kısa hafta yaşadıktan sonra, herhangi bir işlem beklemiyoruz. Bu karar, bize karşı olan herhangi bir SEC eylemiyle ilgili değildir ve Aphelion DEX ile ilgili herhangi bir yeni listeyle ilişkili değildir; Bu sadece EtherDelta eyleminin doğrudan bir sonucudur.Aphelion CEO - Ian Holtz

Gelecek Planları

Aphelion Wallet masaüstü, Android, iOS ve web’de canlı kalmaya devam ederek ilerlemeye devam edecek. Ekip ayrıca DEX’in testnet üzerinde tamamen işlevsel kalmasını ve testnet’te mobil DEX’i serbest bırakmayı ve kullanıcıların DEX’i görmeye ve etkileşimde bulunmaya devam edebilmesi için gelişimini sürdürmeyi planlamaktadır.

Kaynak : Aphelion

Yorum Yap

Yorum Yap