1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Ontology ( ONT ) , Muzika ile olan ortaklığını güvence altına aldı

Ontology ( ONT ) , Muzika ile olan ortaklığını güvence altına aldı

Ontology ( ONT ) , Muzika ile olan ortaklığını güvence altına aldı

Muzika , Ontology ( ONT ) ile olan stratejik ortaklıklarını başarıyla tamamladı.Stratejik anlaşmanın önemli bir parçası olan Muzika , dijital müzik alanındaki tüm taraflar için gerçek anlamda merkezi olan bir dijital müzik ekosistemi oluşturmak için Ontology teknik altyapısını kullanacak.

Muzika, içerik oluşturucuları ile hayranları arasındaki sinerjiyi, kendi kendini idame ettiren bir blockchain ekosisteminin omurgası olarak geliştirmeye odaklanmış bir blockchain projesidir. Bu ortaklık, sanatçılar ve taraftarlar arasında daha yakın bir ilişkiye olanak tanıyacak, genel sistemi daha verimli ve adil kılan yapısal bir inovasyon.

Platform, topluluk üyelerinin yaratıcı içeriğin üretimine, tüketimine ve dağıtımına katılımları ile ödüllendirildiği bir token ekonomisi ( MZK token ) tarafından desteklenmektedir.

Özellikle, Muzika’nın 150’den fazla ülkeden 17.000’den fazla müzik sanatçısı var. Kendi başına bir dev olan Ontology ile yapılan bu ortaklık, projenin yaygın olarak benimsenme potansiyeline sahip bir blok zincir projesi olarak var olan avantajından yararlanmasını sağlayacaktır.

Ontology, İnternet işlemlerinde üçüncü tarafların ve aracıların yerini almayı amaçlayan 700 milyon dolarlık bir blok zinciridir.Bu ise , Asya’nın Ethereum (ETH) ve işletme yüksek performanslı Kamu blok zincirleriyle ortaklıklar oluşturmuştur ve senaryolar çeşitli uygulanabilir özelleştirilebilir halka blockchain sağlar. Ontology’nin sunduğu teknik desteğe ek olarak, Muzika ve şirket projenin geliştirilmesinin diğer yönleri üzerinde de işbirliği yapacaklar. Bunlar, pazarlama, topluluk işlemleri ve ürün geliştirme gibi etkinlikleri içerir.

Küresel dijital müzik eğlence sektörü şu anda yaklaşık 45 milyar dolar değerinde. Bu büyük pazar, sektördeki yenilikçi projeler için fırsatlar yaratıyor, müzik endüstrisinde yenilikçi teknolojilerin kitlesel olarak benimsenmesine yönelik umut verici adımlar atıyor.

Muzika , müzik endüstrisini bozma potansiyeli nedeniyle, blockchain meraklıları arasında poz kazanıyor.Şirket, seçkin bir girişimciler grubu tarafından kuruldu.Üç kurucusu, Forbes Asia’nın 30 kişilik listenin içerisinde yer aldı. Ontology ile ortaklaşa, Muzika CEO’su Inseo Chung yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Blockchain tabanlı platformumuzun ve teşvik edici yapımızın başarılı bir şekilde uygulanmasına yönelik arayışımızda Ontology ile olan stratejik ittifakımız ileriye doğru muazzam bir adım olacak… Birlikte düşüneceğiz ve dijital müzik dünyasının anlamlı bir geçişini sağlayacağız.”

Dahası, Mapia-Company olarak bilinen Muzika projesinin bir önceki iterasyonu , Kore’nin Google ve WhatsApp’a eşdeğer olan eski yöneticilerden girişim sermayesi seed funding , KakaoTalk’ın operatörü olan Naver and Kakao‘ya verildi.

Bu işbirliği, ürün piyasaya sürülmeden önce ortak platformların teknolojik özelliklerini güçlendirmek için ortaklıklar kullanarak girişimcilerin ekosisteminin saflarına katılıyor.

Ontology, işletmelere odaklanır ve yüksek hacimli, hızlı ve ucuz işlemler arayan işletmelere hitap eder. Bu, Ontology’nin birçok kullanım durumu için akıllı sözleşme desteğine sahip eksiksiz bir DLT temelini sağlamasıdır.

Blockchain teknolojisi ve müzik endüstrisi, teknolojinin günümüzde kullanılan ticaret mekanizmalarındaki verimsizlikleri azaltabildiğinden, ideal bir eşleme. Ayrıca, sektörün altyapısındaki değişim, kullanıcılar için indirilmiş işlem ücretleri gibi daha fazla özellik ve fayda da sağlayacaktır.

Kaynak : ambcrypto

Yorum Yap

Yorum Yap