1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. OpenNode Lightning network bitcoin ödeme işlemcisi, genel beta sürümünü yayınladı
Trendlerdeki Yazı

OpenNode Lightning network bitcoin ödeme işlemcisi, genel beta sürümünü yayınladı

opennode

Dünyanın ilk multi-layered bitcoin ödeme işlemcisi OpenNode , halka açık beta sürümünün şu anda dünya genelindeki işletmeler için İngilizce olarak kullanılabileceğini duyurdu.

Bu sürüm, geniş bir kullanıcı tabanının hem zincir üzerinde hem de lightning network üzerinden bitcoin kabul etmeye başlamasını sağlamakta.

Kullanıcılar OpenNode WooCommerce / PrestaShop eklentileri ve API kullanarak anlık yerleşimlerden, düşük ücretlerden ve yeni mikro ödeme modellerinden yararlanabilir.OpenNode ekibi, platformda 6 farklı para birimi için fiyatlandırma desteği yarattı (BTC, USD, EUR, GBP, BRL, MXN ve AUD’ye anında) ve 25 ülke için bitcoin – fiat borsa desteğine sahiptir.

Tam canlı lansman yaklaşırken OpenNode, beta’yı test edenlerden öğrenmeye devam etmek istediğini belirtti.Tüm bunları geri bildirimde bulunmalarını ve deneyimlerinizi , işlemciyi daha iyi hale getirmek için neler yapabileceklerini anlatmaları konusunda teşvik ediyorlar.Şirketin, insanların sevdiği bir ürünü sunmaya devam edeceğinden emin olmak için geri bildirim önemlidir. Support@opennode.co adresindeki ekibine herhangi bir sorunuz için ulaşabilirsiniz.

İleriye doğru hareket eden OpenNode, yerleşik işletmelerle başlayıp, hedeflerine doğru ilerlemeye devam edecek ve inşa ettikleri araçların herkes için erişilebilir olan daha iyi bir ödeme altyapısı oluşturmasını sağlayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap