1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Opera, Blockchain teknoloji girişimini büyütmek için Ledger Capital ile ortaklığını duyurdu

Opera, Blockchain teknoloji girişimini büyütmek için Ledger Capital ile ortaklığını duyurdu

Opera,Ledger Capital ile ortaklığını duyurdu

Popüler internet tarayıcısı Opera, blockchain için kullanım durumlarını daha fazla incelemek amacıyla blockchain danışmanlık ve finansal hizmetler firması Ledger Capital ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Resmi basın açıklamasına göre, her iki şirket de blockchain’in daha ileri uygulamalarını ve teknolojinin Opera ürünlerine nasıl uygulanabileceğini araştırıyor olacak.

Ledger Capital’in Yönetici Ortağı Ding’an Fei,

“Yenilikçi kripto cüzdanı ve yatırımlarının entegrasyonu ile birlikte, Opera, büyük bir tarayıcı ve endüstri lideri olarak çalışmaktan heyecan duyuyor. Bitmain gibi diğer önde gelen kripto şirketlerinden, Opera’nın, kullanıcı tabanı ve daha büyük blok zinciri alanı için üstel değer yaratmak için muazzam ekosistemini ve teknik yeterliliklerini nasıl kullanacağı konusundaki sonraki adımları araştırmayı umuyoruz ”.

Opera, kripto para birimleri ve blockchain dünyasında aktif olarak yer alan daha büyük İnternet tarayıcılarından biridir. Temmuz ayında şirket, mobil sürüm için yerleşik bir kripto para birimi cüzdanı içeren ilk web tarayıcısı oldu. Ardından, birkaç gün önce, özelliğin masaüstü sürümü için de kullanıma sunulduğu açıklandı.

Yorum Yap

Yorum Yap