1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Opera , Mobil tarayıcısından kripto para satın alabileceğiniz yeni entegrasyonunu duyurdu
Trendlerdeki Yazı

Opera , Mobil tarayıcısından kripto para satın alabileceğiniz yeni entegrasyonunu duyurdu

Opera , Android mobil tarayıcısı üzerinden birkaç saniye içerisinde kolayca Ethereum (ETH) satın alabileceğiniz yeni entegrasyonunu duyurdu.

Opera , Mobil tarayıcısından kripto para satın alabileceğiniz entegrasyonunu duyurdu

Opera , Android mobil tarayıcısı üzerinden birkaç saniye içerisinde kolayca Ethereum (ETH) satın alabileceğiniz yeni entegrasyonunu duyurdu.Opera , bu hizmeti sağlayabilmek için gerçek para ile belli bir komisyon karşılığında kripto para satın alabileceğiniz Safello şirketi ile ortaklıklarını duyurdular.

Önerilen Yazı

Opera , Opera for Android için Kripto Para Cüzdanı Ekledi

Safello ile yapılan ortaklık ile yeni ödeme sistemi, banka ve kredi kartlarıyla ödeme yapılmasına da imkan tanıyor. Bu fonksiyon şuanda sadece belirli ülkelere sunuluyor.Kullanabileceği ülkeler arasında İsveç, Norveç ve Danimarka’da kullanılabilir. Özellikle bu ülkelerin ilk olarak yeni uygulamaya tabi olmasının sebebi, Safello’nun İsveç’in BankID ve Danimarka’nın NemID vatandaş kimlik bilgileri sistemlerine erişiminin bulunması.Safello’nun Opera tarayıcısındaki tüm işlemleri , kullanıcıların doğrudan Safello ‘da yaşadıkları aynı katı yasal gerekliliklere güvence altına alır , Kullanıcı kimlikleri , BankID ve NemID ile güvenli ve sorunsuz bir şekilde doğrulanacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap