1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Opera Wallet Kullanıcıları artık CryptoKitties koleksiyonlarını doğrudan gönderebilecek

Opera Wallet Kullanıcıları artık CryptoKitties koleksiyonlarını doğrudan gönderebilecek

Opera Wallet Kullanıcıları artık CryptoKitties koleksiyonlarını doğrudan gönderebilecek

Opera ,Temmuz  ayında yaptığı açıklama ile ilk tarayıcısına bağlı kripto cüzdanını açıklamıştı.7 Eylül Cuma günü blog sayfalarında yaptıkları bir duyuruda ,  Opera kripto cüzdanlarına getirdikleri yeni bir güncelleme ile Opera kripto cüzdan kullanıcıların artık doğrudan CryptoKitties ve diğer koleksiyonları doğrudan opera kripto cüzdanlarından gönderebileceklerini belirttiler.

CryptoKitties Nedir ?

” CryptoKitties ethereum blok zinciri üzerinde oynanan dijital kedileri almanızı, beslemenizi, çiftleştirmenizi ve alıp satmanızı sağlanan bir oyun.”

Beta aşamasındaki cüzdan kullanıcıları,daha önce dijital bir pazarın kullanılması ve mülkiyetin devredilmesi için bir borsa işlemine gerek kalmadan, kripto koleksiyoncularına veya başkalarına gönderebilirler.

Opera ekibi, kripto koleksiyonunun trendinin “yeni başlıyor” olduğuna ve teknoloji geliştikçe ve oyun gibi daha fazla kullanıcı dostu, online hizmet haline geldikçe koleksiyon edinme yönünde giderek daha fazla hareket edeceğine inandığını belirtti.

Opera ekibinin yaptığı bir başka açıklama ile ” Opera, cüzdanın özel betasını online kayıt yoluyla daha fazla kullanıcı ile buluşturuyor. ”  ve  cüzdan yakında işlem bildirimleri sunulabileceğini , kullanıcının işlemlerini izleyeceğini ve durumlarını bildirip tamamladığını bildirecektir. Aynısı, ödeme alan kullanıcılar, tokenler (cüzdan ERC-20 standardını da destekler) veya bir tahsil edilebilir olanlar için de geçerlidir.

Kaynak : Coindesk , Blog Opera

Yorum Yap

Yorum Yap