1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. PlayStation 5 Mi Geliyor ?

PlayStation 5 Mi Geliyor ?

Tüm göstergelerle, PlayStation 5'in 2020'ye kalmayacağını gösteriyor. Prototipin görüntüleri sayesinde konsolun neye benzeyeceği konusunda ilk bakışımızı aldık.

h8a4scjdxfXz

Tüm göstergelerle, PlayStation 5’in 2020’ye kalmayacağını gösteriyor. Rus teknik sitesi Rozetked’de yayınlanan bir prototipin görüntüleri sayesinde konsolun neye benzeyeceği konusunda ilk bakışımızı aldık.

Bu erken ortaya çıkan sızıntı konusunda son derece şüpheci olurken, Rozetked’in piyasaya sürülmeden önce Pixel 3 XL’yi ve bir çok cihazı duyurduğunu ayrıca, Rozetked’in sadece blurrycam görüntülerinden ziyade fiziksel bir prototip gösterdiği de dikkate almak gerekiyor; Fiziksel bir kopya oluşturmak için oldukça kapsamlı bir aldatmaca gerekir.

Rozetked, sözde PS5’in fotoğraflarını anonim bir tipsterle aldığını söylüyor. Tipster, cihazın bu görünümün değişebileceğini söyledi, çünkü bu ilk bakışta, Sony’nin tasarım dilinin makul bir evrimine benziyor.

Aynı kaynak PS5 prototipinin sadece bootloader modun da çalıştığını, ancak “yüklemeye çalıştığı bir firmware imajı” içerdiğini söyledi. Bu PS5 aynı zamanda mevcut PS4 gamepad’i de destekliyor.

Bu sızıntının gerçek olup olmadığını söylemek için çok erken; Sony PS5’in 2020’ye kadar beklenmediği düşünüldüğünde gelecek yıl E3’ü katılmayacağını açıkladığını da unutmamalıyız.

 

Yorum Yap

Yorum Yap