1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Poloniex Grin Coin’i Listeledi ve İşlem Ücretlerinin %25 ‘ini Bağışta Bulunacağını Duyurdu

Poloniex Grin Coin’i Listeledi ve İşlem Ücretlerinin %25 ‘ini Bağışta Bulunacağını Duyurdu

Poloniex Grin Coin'i Listeledi ve İşlem Ücretlerinin %25 'ini Bağışta Bulunacağını Duyurdu

Poloniex bugün yaptığı bir duyuruda , son zamanların popüler kripto parası Grin Coin ( GRIN ) ‘i listelediğini duyurarak işlem ücretlerinin % 25-50’sini Grin Genel Fonu’na bağışta bulunmayı taahhüt etti.

Poloniex ekibi duyurusunda , işlem ücret bağışındaki şartlar hakkında bilgiler verdiler ;

İlk ay için tüm ücretlerin % 50’si , gelecek 11 ay için tüm ücretlerin % 25’ini bağışlayacağını duyuran borsa , Projenin ICO’su bulunmadığından, projeye gönüllü olan geliştiriciler için sabit bir gelir kaynağı olmadığına dikkat çekerek Poloniex bu duruma öncülük etmeye karar verdiğini ve Grin Genel Fonu ‘na bağış yapmaya karar verdiklerini belirtiyor.

Bir ICO ve gönüllü geliştiricilerin olmayışı, Grin ‘nin bu kadar benzersiz olmasının tek nedeni değil, 2016’da anonim olarak başlatılan projenin MimbleWimble olarak bilinen bir gizlilik protokolü yürüttüğü bu protokol, 2013’te anonim olarak da yayınlandı. Grin benzersiz oluşu kullandığı protokol sayesinde Grin’nin genel adresleri kullanmadan işlem yapmasına izin veriyor.

Önerilen Yazı

Grin Coin (GRIN) Nedir ? Grin Coin (GRIN) Madenciliği Nasıl Yapılır ?

Borsa (çoğu borsa gibi) işlem yapmak için genel adresleri kullandığından, bu Poloniex için ayrı bir sorun teşkil ediyor. Ancak takım bu durum ile ilgili yeni bir çözüm üretti:

  1. URL Tabanlı : URL Tabanlı para yatırma, Grin mevduatını tek bir adımda azaltır ve basitleştirilmiş bir deneyim arayan kullanıcılara hitap eder. Ayrıca bir maden havuzundan veya başka bir borsadan Grin ‘i alanlara da faydalı olacaktır.
  2. Dosya tabanlı : Dosya tabanlı para yatırma işlemleri, Poloniex ‘i ve müşteriyi, işlemi Grin ağına yayınlamadan önce ileri geri benzersiz bir dosya geçirmesini içerir. Bu yöntem, ileri düzey kullanıcılar ve Poloniex ‘i eşler arası işlemler için Grin cüzdanı olarak kullanmak isteyenler için çok uygundur.

Grin için para yatırma işlemi şu an aktif olması ile birlikte, para çekme işlemlerinin önümüzdeki haftalarda yapılması gerektiği belirtiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap