1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Rialto Trading, menkul kıymet tokeni sunmak için Bittrex ile platformu genişletmeyi planlıyor

Rialto Trading, menkul kıymet tokeni sunmak için Bittrex ile platformu genişletmeyi planlıyor

Rialto Trading , Bittrex ile platformu genişletmeyi planlıyor

ABD’li bir broker-dealer ve Alternative Trading System (ATS) Alternatif Ticaret Şirketi olan Rialto Trading, bugün ABD merkezli kripto para borsası ve teknoloji şirketi Bittrex ile yeni bir dijital menkul kıymetler ticaret platformu sunacaklarını açıkladı.

Halihazırda, Rialto sabit gelirli ürün ticareti için düzenlenmiş bir ATS işletmektedir ve düzenleyicilerden onay beklemektedir. Rialto, ATS işlemlerini blockchain tabanlı (dijital) menkul kıymetleri içerecek şekilde genişletecektir.

Her iki şirket de bu genişletilmiş platformu başlatmak için düzenleyicilerle detaylı görüşmeler yapıyor.

Rialto Ticaret CEO’su Shari Noonan ;
“Bu yeni girişimi Bittrex ile ortaklaşa geliştirmek için Rialto’nun düzenlenmiş menkul kıymetler endüstrisindeki ağlar ve ticaret çözümleri oluşturma konusundaki uzmanlığını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Birlikte çalışarak, mevcut müşteri tekliflerimizi sadece dijital menkul kıymetleri içermekle kalmayacak, aynı zamanda küresel düzeyde gelişmiş ve güvenilir bir işlem platformuna erişmelerini sağlayabileceğiz. ”

Genişletilmiş platform, Rialto’nun lisanslı broker-dealer ATS, araçları ve menkul kıymetler sektöründeki deneyimini Bittrex’in blockchain teknolojisi, siber güvenlik ve kripto para birimi ticaretindeki uzmanlığı ile birleştirerek kapsamlı bir menkul kıymet teklifi sunacak. ATS, dijital menkul kıymetler için ABD doları (fiat) alım satımını destekleyecektir. Ayrıca, Rialto, ihraç danışmanlık hizmetleri, yerleştirme, alım satım ve saklama dahil olmak üzere tüm dijital varlık menkul kıymet ekosistemine hizmet sağlayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap