1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Samsung Galaxy S10 Blockchain Ortaklarını Açıkladı

Samsung Galaxy S10 Blockchain Ortaklarını Açıkladı

Samsung Galaxy S10 Blockchain Keystore ortaklarından bazıları ortaya çıkmış gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S10

Samsung, bir süre önce tanıtımını gerçekleştirdiği cep telefonu Galaxy S10 için ilk blockchain ortaklarından bazıları ortaya çıkmış gibi görünüyor.

25 Şubat’ta MWC Barcelona 2019’daki Samsung Mobile Business Summit oturumunda şirket, yeni telefonun Blockchain Keystore ‘unu ortaklara ve müşterilere sundu ve bu sırada arkada bazı kripto paraların logosu yer aldı bu kriptoların arasında Bitcoin, Ethereum, Enjin ve Cosmee logosu bulunuyor.

Ortaklığın kesin yapısı hala bilinmemektedir ve büyük olasılıkla lansmandan sonra açıklanacaktır. Ancak, tokenlerin hepsinin Galaxy S10’un kripto cüzdanı tarafından destekleneceği tahmin ediliyor. Dahası, blockchain tabanlı bir sosyal medya uygulaması Cosmee, Samsung tarafından sunulan ilk DApp olacak.

Cosmochain CEO’su Howon Song’a göre,

“Geçen yıldan beri, Samsung Electronics Wireless Division’ın blok zinciri takımı, ticarileştirilmiş dappları arıyor. Sonuç olarak, Cosmochain Galaxy S10’un ortağı olarak seçildi. Modeli ve teknolojiyi doğrulamak için onlarca toplantı yaptık. “ açıklamasında bulundu.

Öte yandan Enjin, oyun endüstrisini hedefleyen bir kripto para birimi projesidir ve duyurunun ardından tokenin fiyatları yükselmeye başladı.

Yorum Yap

Yorum Yap