İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nedir?
  3. Siacoin Nedir?

Siacoin Nedir?

siacoin

Siacoin , blok zincir tabanlı bulut depolama platformudur. Siacoin , ithalizi bölerek, daha sonra kendi merkezi olmayan ağında dağıtarak saklar.

Siacoin, kiralamayı vermesine izin vermemekte fayda var. Siacoin’i “sabit disk sürücüleri Airbnb” olarak adlandırmaya başladı.

Dropbox, Amazon A3, Google Drive ve Onedrive gibi sektördeki bazı büyük oyuncuları düşük maliyet ve merkezi olmayan depolama çözümleri sunarak oyunlarını bozmaya karar verdiler.

Siacoin Nasıl Çalışır?

Siacoin tamamen özeldir.Yanlış tüm cihazlarda ve sistemlerde çok sayıda cihazda kopyalanamaz.

Sia’nın ağında saklanan karakterin yeniden düzenlenmesi imkansızdır.Geleneksel bulut depolama şirketlerinin olduğu. Bunlar merkesizleştirilmiş, korsan saldırısına karşı korunmasızdır.

Özel şifreli olmayanlar için şifreli, Siacoin sana pazarlama kampanyalarında hedeflemek için asla belgelerinizi okuyamaz.

Bunun yerine, Siacoin tamamen merkezsizleştiğinden, ağlarında depolanan tüm dünyadaki çok sayıda çinkoire yayılmıştır. Bu, bir reddetme noktasına değil, en yüksek yükleme ve indirme hızlarının elde edilmesini sağlar.

SiaPulse , dünyadaki farklı ev sahipliği yerleri hakkında bilgi alabileceksiniz harika. Sia’nın teknolojisi hakkında daha fazla bilgi, teknik inceleme imkanları buradan .

Pazar, Barındırma Fiyatını Belirlemek

Siacoin ile ilgili bir başka önemli şey, sunucuların sabit disklerini kiralamak için kendi miktarını belirleyemezdir (Airbnb modeline benzer). Bu, zaman geçtikçe fiyatların rekabetçi kalmasını sağlayacaktır.

Şu anda Siacoin’in hizmetleri büyük oyunculara çok daha ucuzdur. Siacoin, ağda depolanan onun terabyte veri için yaklaşık 2 ABD Doları cinse ücret. Sia rakipleri için fiyat, 10 ila 20 dolar arasında. Sia’nın güncel durumu burada bulabilirsiniz.

Sia’nın Siacoinler ile ilgili hizmetleri içeren Siacoinler ile ilgili hizmetler sunulmaktadır. Siacoin ödenecek.

Siaco”lar 300 Siacoin’di. Zamanla, blok başına ödül, 30.000 Siacoin’e yavaşcağa ve yavaşka’ya 2023 civarı. Bu, Bitcoin’in sağladığı Siacoin’in varlığını sürdürmektedir.

Siacoin Tarihi ve Ekibi

Sia fikri, 2013 yazında başladı; şimdiki CEO’su David Vorick, Rensselaer Politeknik Enstitüsü öğrencisi Luke Champine’e projenin fikirlerini ortaya koyan e-postayla başladı.

Proje hakkında daha sonra, Vorick ve Champine projeyi tam olarak açıklamaya karar verdiler.Sia, “Sianotes” in NXT platformunda satıldığı ve daha sonra Siacoin’lerle değiştirilerek bir kargaşada kampanya düzenleyerek para tulumlandı.

Crowdfunding’ten bu yana, Sia girişim kapitalist finansmanı ve bağışları ile 1,65 milyon dolara karşılığında yükseldi.Bu giriş kapitalistinin listesi Procyon Ventures, Fenbushi Capital ve Yatırımcı Xiaolai Li yer alıyor. Muhtemelen en önemli yatırımcı James Pallota’nın yatırım şirketi Raptor Group’dur.

Resmi Sia wiki’ye göre, Sia şu anda 4 temel çalışma, bir müdür müdürü ve bir operasyon yöneticisine sahiptir. Geliştirme ekibi Sia Reddit ve Discord’da çok aktif.Ekip hakkında daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz.

Siacoin Nasıl Satın Alınır?

Siacoinler, Bittrex, Poloniex ve HitBTC gibi iyi bilinenler ve hatta Bitcoin veya Ethereum ile birlikte satın alabiliriz.

Sia, Linux, Mac yazılımlarını Kullanıcı Dostu yapmıştır ettik Bir nasıl yapılır Kılavuzu PC masaüstü cüzdanına sahiptir.Sia, Sia’nın saklanması, barındırılması Veya madenciliği için Gerekli adımları takip eden ettik Sia’nın Başlama sayfasında Bulabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap