1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. StellarX’in evrensel pazar yeri için P2P ticaret müşterisi davete açıldı

StellarX’in evrensel pazar yeri için P2P ticaret müşterisi davete açıldı

stellarx

StellarX, üstüne inşa edilen yeni ve ilk tam özellikli bir ticaret uygulaması Stellar evrensel pazarda artık sonradan bu yaz başlatılması için hazırlık erken davetler için açtı.

Her türlü varlıkları işlemek için kullanıcı dostu bir yol olan StellarX, fiat, kripto, tahviller, her ne olursa olsun, kullanıcılar kendi özel anahtarlarının tek kontrolünü sağlarken, ucuz ve hızlı bir şekilde desteklemektedir.

Platform, halka açılmaya hazırlanırken, ilgilenenler şu anda bir davetiye isteyebilir .

StellarX’in eşsiz özellikleri

StellarX, kullanıcıların “lümen için belediye bonoları için Litecoin için Filipin Pezosu’nu değiştiren zincirler arası rüyayı ve tüm bu işlemlerin saniyeler içinde yerleşmesini” sağlar. Kullanıcılar kendi cüzdanlarından doğrudan alışveriş yapabilir ve zincir dışı varlıklarını depolayabilir ve kullanabilir BTC veya EUR gibi. StellarX uygulaması ayrıca kullanıcıların gizli anahtarlarını yönetmelerine yardımcı olur.

Stellar emir kitabının üzerinde geliştirilerek – değişim yok, madenciler yok, hiçbir aracı yok, işlemlerin bir kesilmesi gerekiyor. StellarX ekibi, “bin DEX’lerin bir dünyasında, birkaç gerçek eşler arası, trader-to-trader platformlarından biriyiz”diyor .

StellarX’te işlem yapmak kesinlikle ücretsizdir çünkü Stellar ağ ücretleri çok düşüktür ve StellarX ekibi bunları cepten iade etmeyi planlamaktadır. StellarX, herkes için en yakın spreadleri sağlamak için en iyi piyasa yapıcıları ödüyor. StellarX ayrıca Stellar’ın otomatik % 1’lik APR enflasyonunu kullanıcılara geri verecek şekilde tasarlandı ve StellarX kurucuları ile haftalık hava tablolarının hiçbiri geri kalmadı. StellarX’te para tutarsanız, kullanıcılar her Salı günü pro-rata lümen alırlar.

StellarX, Stellar için ilk tam istemci olduğundan, uygulama ağa verilen her son simgeyi, bunların 2500’ünden fazlasını destekler. Her hafta yaklaşık 50 yeni jeton çevrimiçi, kripto, emtia, iplikler, menkul kıymetler vs. gelir. StellarX her varlığı, her sipariş kitabını, her ticareti göstermek için tasarlanmıştır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap