1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Steve Wozniak, kripto odaklı fonunun Equi Global’in kurucu ortağı oldu

Steve Wozniak, kripto odaklı fonunun Equi Global’in kurucu ortağı oldu

Steve Wozniak, kripto odaklı fonunun Equi Global'in kurucu ortağı oldu

Apple Computer’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, risk sermayesi sektörünün çalışma şeklini değiştirmek için blockchain teknolojisi sunan EQUI Global‘in kurucu ortağı olduğunu duyurdu.

EQUI fonu hem açık uçlu hem de likit olup yatırımcılara, kendi seçtikleri bir zamanda EquiTokens’lerini harici kripto para borsa alışverişi yapma imkanı verir. EQUI Global Steve Wozniak’ın kurucu ortağı olarak teknoloji yatırımlarına başlayacak.Woz daha sonra onları masaya getirecek ve seri girişimcilerin yönetim kurulu, uzmanlık ve rehberlik ile onlara rehberlik edecek ve koçluk yapacak.

Gelişmiş yatırımcıları hedeflerken, yaratılan yeni, güçlü yatırım hareketi, insanların “kurumsal olmayan” bir şekilde yer almasına olanak sağlıyor. Önemli olan, yatırımcıların Fonu satın alabilmeleri ve daha sonra EquiToken tarafından oluşturulan likidite üzerinden işlem yapabilmeleridir çünkü token altyapısı Ethereum platformu kullanılarak oluşturulmuştur.

EQUI tarafından yapılan yatırımın %80’ine kadar teknoloji şirketlerinde,%20’lik bir oran, sanat ve vintage arabalar gibi gayrimenkul ve yatırım koleksiyonları gibi, teknoloji dışı varlıklarda bulunuyor.

Ekip, arkalarında sıra dışı bir yatırım sicili kaydına sahiptir ve ünlü olmalarından önce, dünyanın yeni apple ve facebooklarından oluşan bir büyüme yörüngesinde (sadece yeni başlayanlar değil) yarının yeni başlayan yıldızlarını çekebilecek.

Yorum Yap

Yorum Yap