1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Stratis, Apple iOS için Stratis Identity uygulamasını yayınladı

Stratis, Apple iOS için Stratis Identity uygulamasını yayınladı

stratis-identity

Yerel C # ve .Net’teki end-to-end blockchain uygulama platformu olan Stratis, bugün Apple iOS cihazları için ücretsiz Stratis Identity uygulamasının yayınlandığını duyurdu . 

Stratis platformunun üzerine inşa edilen uygulama, Stratis blok zincirindeki kişisel ve kurumsal kimlik yönetimi yeteneklerini sergiliyor.

Stratis Identity uygulaması, kullanıcıların kimliklerini değişmez bir defterde belgelemelerini ve bu verileri başkalarıyla paylaşmalarını sağlayan gerçek bir kullanım durumu sunar. App Stratis blockchain üzerinde bir kişinin veya kuruluşun kimliğinin kalıcı, benzersiz bir kaydını oluşturur ve bu kimliğe izinli erişim sağlar. Her online sosyal medya profili, hesap sağlayıcısı tarafından saklanan bilgilere (kullanıcı adı, e-posta, iş unvanı vb.) sahiptir.

Stratis CEO’su Chris Trew ,
“Blockchain’in toplu olarak benimsenmesi sadece basitlikten geçecek ve Stratis Identity, önceden var olan Microsoft, LinkedIn veya Google hesap bilgilerini kullanarak, bir kişinin kimliğini popüler sosyal medya hesapları aracılığıyla doğrulamak için akıcı bir yol sunuyor. Uygulamamız aracılığıyla gerçek kimliği belirlendikten sonra, bir Stratis Identity, belirli bir kullanıcının hassas kişisel verilerini hiç göstermeden güvenli bir şekilde paylaşılabilir. ”

Stratis Identity uygulamasının temel özellikleri şunlardır:

  • Stratis blockchain’de kayıtlı ve güvenli bir şekilde benzersiz bir Stratis Blockchain kimliğinin oluşturulması
  • Microsoft, Google ve LinkedIn gibi bir dizi sosyal medya hesabına giriş yaparak kimliğinizi doğrulayın.
  • Benzersiz genel adreslerinizi ve işlem karmalarınızı paylaşarak çevrimiçi hesapların sahipliğini kanıtlama
  • Yerleşik doğrulama aracını kullanarak diğer kişilerin Stratis Kimliklerini doğrulayın
Yorum Yap

Yorum Yap