1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Stratis ICO platformu artık Microsoft Azure Marketplace’te mevcut

Stratis ICO platformu artık Microsoft Azure Marketplace’te mevcut

Stratis ICO platformu artık Microsoft Azure Marketplace'te mevcut

Stratis, ICO uygulaması artık ilk blockchain tabanlı web uygulaması çözümü yapım Azure Marketplace üzerinden dağıtım için listelenmiş ve kullanılabilir olduğunu açıkladı

Stratus ICO Platformunun Mayıs ayında yayımlanmasının ardından, bir ICO’nun birkaç dakika içinde uygulanmasına izin veren Stratis geliştirme ekibi, bir takım iyileştirmeler gerçekleştirdi.Güncellemeler, platformun faydasını daha da geliştirerek uyumlu bir ICO’yu çalıştırmayı daha da kolaylaştırır.

İlk olarak Stratis ICO Platformu, yayıncının katılımcıları coğrafyaya göre taramasına izin veriyor. IP Stack’dan işlevselliği entegre ederek, ICO platformu artık bir ICO katılımcısının coğrafyasını IP adresleri ile tanımlayarak VPN’lerin ve TOR’un kullanımını sınırlamak için bir tarama listesi oluşturuyor. Bu iyileştirme, düzenleyici veya yasal nedenlerle belirli bir coğrafyadan gelen katkılardan kaçınmak isteyen ICO ihraççıları için önemli bir adımdır.

Dahası, Stratis ICO Platformu şimdi Hiyerarşik Belirleyici Cüzdanlardan yararlanıyor. Bu, ICO sırasında toplanan paraların bir sunucuda saklanmadığı için, yayıncılar için ek güvenlik sağlar. Bugün açıklanan duyurular kapsamında, Stratis Breeze Cüzdan artık adres aralığı sınırını ihlal eden ICO katkılarını göstermek için gerekli ek özellikleri içeriyor. Bu güncelleme, Breeze Cüzdan’ı yeni ‘Gelişmiş Sekmesi’ ile birlikte kullanan yayıncıların çok güvenilir bir şekilde ve kolayca ExtPubKey’lerini alabilecekleri, adres üretebildikleri ve belirli bir tarihe yeniden senkronize edilebileceği anlamına gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap