1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Stratis,Online Eczane UK Meds ile Ortaklıklarını Açıkladı

Stratis,Online Eczane UK Meds ile Ortaklıklarını Açıkladı

Stratis,Online Eczane UK Meds ile Ortaklıklarını Açıkladı

Stratis, İngiltere merkezli online eczane olan UK Meds ile ortaklıklarını duyurdu.Ortaklık, Stratis blockchain teknolojisinin hastaların reçetelerinin kaydedilmesinde kullanılmasını ve hastaların reçeteli ilaç miktarlarını almasını sağlamayı içerecektir.

Online eczanelerin tümü satın alma için reçete gerektirmediğinden, çoklu reçeteler online eczanelerle ilgili bir sorun olabilir. Ayrıca, hasta verilerinin kaydedilmesi, online danışmanların hastaları çapraz referans almasına izin verecektir, çünkü her hasta kendilerine atanan benzersiz bir tanımlayıcıya sahip olacaktır.

UK Meds CEO’su Joe Soiza, immutable ledgers tehlikeli ilaçlara izinsiz erişimi önleyebileceğini ümit ediyor ;

” IP adresleri, telefon numaraları, çerezler ve diğer birçok faktör tarafından kendi müşterilerimizi taramaya rağmen, belirli bir örnek olan opioidler ile birden çok ilaç siparişi almaya çalışan hastaları tanımlamak için sektörler arası bir çözüm bulunmamaktadır. Açıkçası, tüm sektörümüzün savunmasız olanı korumak için mümkün olan her şeyi yapmamızı sağlamak için bir araya gelmesi gerekiyor ve Stratis’in teknolojisi bunu başarmamıza yardımcı olabilir.

Bu, benzersiz özelliklerinin gerçek bir fark yaratacağı yerde yerleştirilen blok zincirinin mükemmel bir örneğidir. Bu sorunu çözmek için geleneksel BT çözümlerini kullanmak, önemli bir masraf gerektirecektir ve kuşkusuz bir üçüncü taraf kuruluş tarafından yönetilecektir. Blockchain ile endüstri, hakikatin paylaşılan bir versiyonunu kullanarak hasta güvenliğinin kritik konusunu ele alabilir. ”

UK Meds , müşterilere her gün 3000’den fazla reçete sunmaktadır. Online eczane, hastaların belirli bir tedavi seçmesine izin verir, bundan sonra, hastalıkları için ilaç ve reçete dozlarını seçmeleri istenir. Daha sonra, tıbbi geçmişlerini bir GMC-kayıtlı doktor tarafından onaylanması gereken bir tıbbi ankete alırlar. Reddetme, müşterinin sipariş vermesini engeller.

Stratis ayrıca, reçetelerin doğrulanması ve tedarik zinciri boyunca hareketlerinin izlenmesi için UK Meds iç tedarik zincirini iyileştirmek için blockchain akıllı sözleşmelerini kullanmayı da planlıyor.

Stratis CEO’su Chris Trew, platformun İngiliz ilaç endüstrisi için standart haline gelmesini istiyor ;

Stratis Platformu, tıpta hasta taleplerinin güvenilir ve doğrulanabilir bir kaydını sağlamak için endüstri genelinde paylaşılabilen, son derece güvenli bir blockchain çözümü sunar. Bu programı başlatıyoruz ve halihazırda 10’un üzerinde online eczanemiz var. Tüm Birleşik Krallık endüstrisinde fiili standart haline gelmek bizim hırsımız.

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Stratis projesi ağırlıklı olarak kendi platformlarının geliştirilmesine odaklandı, ancak bazı ticari büyüme planları ortaya çıktı.

Yorum Yap

Yorum Yap