1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Stratis,Silikon Vadisi yazılım şirketi Gluon ile ortaklık kuruyor

Stratis,Silikon Vadisi yazılım şirketi Gluon ile ortaklık kuruyor

Stratis, blok zincir uygulama platformu bugün Silikon Vadisi tabanlı şirket olan Gluon’un, ilk doğrulanmış ICO’larından biri olarak Stratis’le birleşeceğini duyurdu. Gluon otomotiv üretim, dağıtım ve perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. Gluon’un teknoloji platformu, kullanıcıların IoT cihazlarını, AI ve blok zincirini kullanarak sorunları teşhis etmelerini, izlemelerini sağlayan birbirine bağlı araçlarla güvenli bir ağ kuruyor.

Var olan araçları,Hibrid elektrikli arabalar ve kendi kendine sürüş gibi ilerlemekte olan teknolojileri bir araya getirerek, hem eski hem de güncelleri yeni ile bağlayan pazardaki boşluğa değiniyorlar. Stratis ekibi uzaktan Gluon’u analiz ettiklerini ve “yalnızca başka bir beyaz sayfa fikri” olmadığını, ancak mevcut finansman, cari gelir ve ABD, İngiltere, İsveç ve Hindistan’da ofisleri olan küresel bir varlığıyla istisnai bir ürün olduğunu belirttiler.

En son ortaklık hakkında konuşan Stratis CEO’su ve Kurucusu Chris Trew, şunları söyledi:

“Güvenlik her iki işletme için de çok önemli ve biz birlikte çalışmak için iyi organize edilmiş olacağımızın bilincindeydik,Topluluğumuzu geleceğe doğru yönlendirdi. Stratis’i C # ve .NET Framework’ten yere kadar inşa ettikten sonra çözümümüzle birlikte gelen bir esneklik var ve Gluon gibi işletmelere sorunlarına kapsamlı bir yaklaşım sunuyor. ”

Stratis ICO platformu, Stratis teknolojisinin ve çok yönlülüğünün güçlü bir gösterisidir; “Gluon’un aradıkları” kapsamlı bir yaklaşımla birleşmiştir. Güçlü BaaS platformu, C # ve Microsoft .NET framework’ü temelinde geliştirilmiştir. Bulut içerisinde kolayca konuşlandırılabilir ve bu da Gluon’un Stratis platformunu kendi mevcut altyapısına sorunsuz bir şekilde entegre etmesini sağlar. Yenilik ve güvenlik hem Gluon hem de Stratis için çok önemli, bu nedenle bu ortaklık kuruluşundan bu yana iyi bir uyum içindedir.

Gluon’un modeli, donanım satışları, yazılım abonelikleri, reklamcılık, izleme hizmetleri, teşhis hizmetleri, veri hizmetleri, e-ticaret parçaları satışları ve blok zincir işlem prosesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan çok sayıda gelir akışı üretmeye dayanmaktadır. Gluon ürünleri, geliştiricilerin platformda çalışacak, işlevselliğini artıran ve itirazını genişleten yardımcı uygulamalar oluşturmalarını sağlayacaktır.