1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Swarm, güvenlik tokeni uyumu için yeni protokol yayınladı

Swarm, güvenlik tokeni uyumu için yeni protokol yayınladı

Swarm , tokenized güvenlik ticareti için Market Access Protocol (MAP) yayınlandığını duyurdu.

Özel sermaye için bir blok zincir olan Swarm , tokenized güvenlik ticareti için Market Access Protocol (MAP) yayınlandığını duyurdu.

Protokol, hem katılımcılar için gizlilik koruması hem de yasal uyumluluk sunarken, uyumlu işlemlerin verimli akışını kolaylaştıran akıcı bir çözüm sunar.Bir işlemin yürütme aşamasında tamamen uyumlu hale getirilmesi için, taraflar her katılımcı için geçerli kimlik bilgilerinin varlığını teyit etmeli ve ayrıca token gerekliliklerine ve kısıtlamalarına uyulmasını sağlamalıdır.

” Swarm’ın MAP’si, belirli bir cüzdanın herhangi bir güvenlik belirteci aktarımı için gerekip gerekmediğini anında anlayabilen korunan verilerin bir grafiğini içerir. ”

MAP grafiği, bir cüzdanın yeterlilik setine (KYC / AML, akredite yatırımcı ve coğrafi temelli kurallar dahil) karşı doğrulanmış olup olmadığını, Kalifikasyon Sağlayıcıların doğrulama, ilgili maliyetlerin neler olduğunu ve doğrulanmış verilerin olup olmadığını belirtip onaylamadığını gösterir. Her bir işlem için güvenlik token kurallarına uyumlu. MAP, her bir cüzdana bağlı kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler içermez.MAP, tüm sektörün standartlaştırılmış bir şekilde bağlantı kurarken ilgili uzmanlık alanlarında inşasını ve inovasyonunu sağlayacaktır. Bu çerçeve, daha hızlı büyümek için merkezi ve merkezi olmayan değişim modelleri de dahil olmak üzere tüm güvenlik tokeni pazarını güçlendirir.

Açık ve merkezi olmayan protokol, Swarm’ın kendisi de dahil olmak üzere, herhangi bir aracıya güvenmeksizin yukarıdakilerin tümünü mümkün kılar.

Yorum Yap

Yorum Yap