1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. TenX, Yeni Marka ve Banka Kartı Tasarımını Açıkladı

TenX, Yeni Marka ve Banka Kartı Tasarımını Açıkladı

tenx-logo

TenX’in misyonu, “dünyanın dört bir yanındaki kripto para birimini mümkün olduğunca çok insana ulaştırmaktır.” Bu Singapur merkezli blockchain projesi, her an her yerde anında kripto para kazanmak için çabalıyor.

Yeni marka tasarımlarını tanıtan TenX’in blog gönderisinde , ekip 2015 yılında küçük bir şirketten bugün 70’in üzerinde üyesi olan bir şirkete nasıl gittiklerini açıklıyor. Şirket büyümeye devam ettikçe, bir şirket olarak kim olduklarını düşünmek için bir an karar verdiler.

Markamızın temelini tekrar gözden geçirdikçe ve nasıl gelişeceğini düşünürken, neyi savunduğumuzdan emin olmak istedik: güvenli, kapsayıcı ve güvenilir bir finansal ekosistem.

Müzakere edildikten sonra, ekip, beklediği idealleri ifade eden 5 kelime ile geldi: iyimser, erişilebilir, kendinden emin, güvenilir ve akıllı. Bu idealler göz önünde bulundurulduğunda, ekip tanıdık öğeleri korurken markasını yeniden tasarlamaya çalıştı.

Logolarını güncellediler, renk paletini yenilediler ve yazı tipi stillerini güncellediler. Yeni başlatılan web sitelerinde yeniden markalaşma çabalarını görebilirsiniz.

TenX Debit Kartının Son Tasarımı

tenx kartının son tasarımı

Yeni ve yenilenmiş bir tasarım, yeni kullanıcıları çekmeye yardımcı olabilir, ancak yerleşik TenX topluluğu için, daha da önemli ve heyecan verici güncelleme, yukarıda gösterildiği gibi, TenX banka kartı tasarımının son sürümüdür.

TenX hayranları, bir yıldan fazla bir süre önce satın aldıkları kartların çıkarılmasını bekliyorlar. Ekip, kartın aylarca “yakında” çıkacağını ve daha fazla bilginin açıklanmadığını söyledi. Bu, TenX topluluğunda çok fazla belirsizlik ve kaygıya neden oldu ve birçok kişi şirketin sözlerini yerine getireceği umudunu yitirdi.

Fakat 19 Ağustos’ta, TenX nihayetinde hayranlarının korkularının bir kısmını bastırmak için bir güncelleme yaptı.

İhraççı tarafından onaylanan son kart tasarımı. Fiziksel kartlar hazır. İsimleri + sayı hakkında merak ediyorsanız, temiz tasarım için arka ve pics / paylaşmak daha kolay. Zaman dilimleri verilemez, ancak lütfen güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin. Sabrınız TenX topluluğu için teşekkürler! yazısını paylaştılar

 

Ekip kartlarını gönderebilmeleri için şimdi bir test aşamasından geçmelidir. TenX topluluğu biraz daha beklemek zorundalar (artık ne kadar sürecekse), en azından ekibin ilerleme kaydettiğini ve ilerlediğini gösteren bir kanıt vardır.

Yorum Yap

Yorum Yap