1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Tether (USDT) Deltec’i yeni banka ortağı olarak onayladı
Trendlerdeki Yazı

Tether (USDT) Deltec’i yeni banka ortağı olarak onayladı

Tether Limited , 1 Kasım tarihli açıklamasında Deltec Bank & Trust'ı yeni banka ortağı olarak onayladı.

tether

Tether Limited , 1 Kasım tarihli açıklamasında Deltec Bank & Trust’ı yeni banka ortağı olarak onayladı.

Deltec Bank & Trust Limited, web sitesine göre 1959 yılında Nassau Bahamalar’da kuruldu. Özel bankacılık, servet ve güven hizmetleri, aile ofis hizmetleri, yatırım yönetimi ve diğerleri konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, Atlas Capital Group Holdings’in bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

Bildiride, “Piyasadaki USDT, banka hesaplarımıza güvenli bir şekilde yatırılmış ABD doları ile tam olarak destekleniyor” dedi.

Son haftalarda spekülasyon yaşanmasına rağmen, Tether Deltec’in “firmamızın özenle incelemesi sonrasında” kabul etme kararını netleştirdi. Ayrıca ,

“Bu, özellikle uyum süreçlerimizin, politikalarımızın ve prosedürlerimizin bir analizini içeriyordu; Pay sahiplerinin, nihai faydalanıcıların ve şirketimizin memurlarının tam bir arkaplan kontrolü; USD-peg’yi her an koruyabilme yeteneğimizin ve hazine yönetim politikalarımızın değerlendirilmesi ”

Hong Kong merkezli Tether Limited, ABD Hazine Bakanlığı Mali Suçları İcra Şebekesi’ne kayıtlı olup, Kara Para Aklamanın Önlenmesi (AML) ve Terörizmin Finansmanı (CFT) ile Mücadele Yüksek Standartlarına en yüksek standartlarda abone olmaktadır.

Nakit Değeri Açıklandı

Tether Limited, dolaşımda bulunan ABD dolarının varlığını çevreleyen şüpheciliği iyi bilerek, Deltec Bank ve Trust Limited’den Tether’in hesabının nakit değeri olarak 1,831,322,828 $ ‘lık bir tutarı belirten bir mektubu ifşa ederek kusurları bastırdı.

Oysa, coinmarketcap.com sitesinde bildirilen tether’ın dolaşım kaynağı 1,776,421,736 $ ‘dır. Fonlardaki artı, şirketin ABD Doları tarafından desteklenen tüm dolaşımdaki USDT’nin duruşuna güvenmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap