1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Blockchain Otel Rezervasyon Platformu Travala , Litecoin Vakfı ile ortaklıklarını açıkladı

Blockchain Otel Rezervasyon Platformu Travala , Litecoin Vakfı ile ortaklıklarını açıkladı

Travala , Litecoin Vakfı ile ortaklıklarını açıkladı

Travala.com , blockchain tabanlı otel rezervasyon platformu, kripto para kullanımını hızlandırmak için Litecoin Vakfı ile stratejik ortaklıklarını açıkladı.

Litecoin Vakfı ile ortaklığın başlatılması, Travala.com ve Litecoin Vakfı‘nın kullanıcıların Travala.com ve Litecoin LoafWallet aracılığıyla otel rezervasyonlarında % 40‘a kadar tasarruf etmelerini sağlayacak olan #TravelWithLitecoin kampanyasıdır. Travala.com ayrıca yaklaşmakta olan Litecoin Zirvesi için resmi konaklama ortağı olacak. Modern tüketiciler için kripto para birimlerinin gerçek dünyaya uygunluğunu aydınlatan dijital ekonominin başarısını daha da artırmak için işbirliği yapılması öngörülüyor.

Travala.com’un CEO’su Matthew Luczynski,

“Tüketici, kitlesel pazar kripto para biriminin kabul edilmesine gelince, sürücü koltuğundadır ve Litecoin Vakfı ile bu yolculuğa çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Ortak hedefimiz : Kripto para temel kullanımının gündelik hayata getirilmesi. Kripto ekonomisi için aynı vizyonu paylaşanlar için platformumuzu geliştirmeye devam ettiğimizden bu bizim için gurur verici bir dönüm noktası ”dedi.

#PayWithLitecoin’e benzer şekilde, #TravelWithLitecoin kampanyası, Litecoin topluluğunu LTC’yi, seyahatlerinin götüreceği her yerde günlük ödeme şekli olarak kullanmaya teşvik eder. Uçak bileti, hediye kartı, eski koleksiyon ve özel seyahat rezervasyonu yapmanın yanı sıra, LTC sahipleri artık Travala.com platformu ve Litecoin’s LoafWallet aracılığıyla otel rezervasyonlarını kolaylıkla rezerve edebiliyorlar.

“Seyahat ekonomisi üzerindeki etkisini belirten ekonomi ekonomisi sayesinde #TravelwithLitecoin, 21. yüzyıl tüketicisinin yükselişinde, endüstrinin değişen zamanlardan nasıl uzak kaldığının mükemmel bir göstergesi. Litecoin ile olan ortaklığımız, bir ödeme çözümü olarak kripto para birimlerinin çok yönlülüğünü benimsedikleri için kullanıcılar için daha kapsayıcı ve esnek bir seyahat deneyimi sağlayacaktır ” dedi.

210’dan fazla ülke ve bölgeye ulaşan Travala.com’un 82.000’den fazla destinasyona sahip olan portföyü, daha kapsamlı bir seyahat rezervasyon deneyimine açılan bir kapıdır. Blockchain teknolojisinin tüketici tabanlı bir uygulamasını sunan Travala.com, daha iyi optimize edilmiş bir rezervasyon platformu ve hem tüketicilere hem de otel ortaklarına fayda sağlayan adil bir fiyatlandırma modeli sunabiliyor. Litecoin’i kabul etmenin yanı sıra, Travala.com platformunda PayPal, Visa ve MasterCard dahil olmak üzere diğer önde gelen kripto para birimi ödeme yöntemleri sunmaktadır. İşbirliğinin bir parçası olarak, Travala.com yaklaşmakta olan Litecoin Zirvesi için resmi konaklama ortağı olacak . Amiral konferansı, 28-29 Ekim 2019 tarihleri ​​arasında Evolv’deki Vegas Blockchain Week ile birlikte yürütülecek. Charlie Lee, Anthony Pompliano ve Tim Draper gibi blockchain ve kripto alanındaki dünyanın önde gelen uzmanlarının ve vizyonerlerinin etkileyici bir dizilişi ile. İki günlük zirve, Litecoin ve genel endüstri ile ilgilenen kullanıcılar, geliştiriciler ve işletmeler için bir platform sağlamayı hedefliyor. Etkinlik, San Francisco, Kaliforniya’daki açılış lansmanı sırasında 2018’de bir dizi endüstri liderini, etkileyiciyi ve ziyaretçiyi karşıladı.

Kullanıcılar artık bu yılki Travala.com’daki Litecoin Zirvesi için konaklamalarını planlayabilir ve rezerve edebilirler .

 

Yorum Yap

Yorum Yap