1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Trezor , donanım cüzdanına borsa fonksiyonu eklediğini açıkladı

Trezor , donanım cüzdanına borsa fonksiyonu eklediğini açıkladı

Trezor , donanım cüzdanına borsa fonksiyonu eklediğini açıkladı

Popüler Bitcoin ve kripto para donanım cüzdanı Trezor , donanım cüzdanı üzerindeki ” Borsa ” fonksiyonunu açıkladı.Şu andan itibaren kullanıcılar, Trezor cüzdan arayüzünden ayrılmaya gerek duymadan, farklı kripto paralar arasında sorunsuz bir şekilde ticaret yapabilirler.

En son güncelleme ile kullanımı kolay bir kripto borsası ile özel bir kripto cüzdanı birleştiren gerçek bir oyun değiştirici olabilir. Kullanıcılar, Trezor cüzdan arayüzünden ayrılmaya gerek duymadan, farklı kriptolar arasında hızlı ve güvenli bir şekilde ticaret yapabilecekler.

Borsa özelliği çeşitli üçüncü taraflarca sağlanıyor.Bu ilk sürüm için Trezor, ShapeShift ve Changelly ile entegre oldu. Trezor’un yaratıcısı olan SatoshiLabs, süreç, döviz kurları, ücretler veya işlevsellikten sorumlu değildir.

Trezor KYC olmadan çalışmaya devam ederken, ekip cüzdan olarak ve Trezor cihazı gözetim dışında.Borsa sağlayıcıları KYC’yi yürürlüğe koymaya karar verirse, kayıt ve doğrulama onlar tarafından yapılacaktır.Tüm kullanıcı bilgileri Trezor Wallet / SatoshiLabs tarafından işlenmeyecek ve şirket tarafından istenmeyecektir.

Satoshi Labs geçtiğimiz yıl orijinal Trezor’un deneyimleriyle tasarlanan yeni nesil bir donanım cüzdanı olan Trezor Model T‘yi daha iyi kullanıcı deneyimi ve güvenliği için modern ve sezgisel bir arayüzle birleştirdi. Dokunmatik ekran, daha hızlı işlemci ve gelişmiş kripto para desteğinin yanı sıra Trezor One’ın tüm özelliklerine sahiptir.

Yorum Yap

Yorum Yap