1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Tron’nun Yeni Ödeme Sistemi : Poppy Payment System

Tron’nun Yeni Ödeme Sistemi : Poppy Payment System

Tron'nun Yeni Ödeme Sistemi : Poppy Payment System

Poppy, TRX ödemelerini gerçek dünyaya getirmek için özel olarak Tron ekosistemi için tasarlanmış bir Satış Noktası sistemidir .Clover POS sistemini kullanarak, Poppy geleneksel ödeme sistemlerine çevik, entegre ve dinamik bir alternatif sunuyor.

Kripto ödeme alanına girmek isteyen satıcılar ve perakendeciler, mevcut Clover donanımlarını güncellemeli ve Poppy Uygulamasını kurmalıdır. Clover, tam bir satış noktası, mini clover istasyonu, elde tutulan bir esnek bir cihaz ve dokun ve öde ödeme çözümü gibi birden fazla satıcı çözümü sunar.

Tron blok zincirinde geliştirerek, Poppy ağın hızını ve sağlamlığını sunacaktır.Ayrıca, TRX’i bir ödeme seçeneği olarak kullanarak, geleneksel kredi bazlı ödeme yöntemlerine kıyasla işlem ücretleri önemli ölçüde azaltılacaktır. Tüccarlar ve perakendeciler, TRON cüzdanları, TronCard’dan TRX ve TRON tokenleri şeklinde kripto para birimi ödemelerini kabul edebilecek ve Seedit’in popüler sosyal medya ödeme sistemini entegre edebilecektir.

TRON destekli ödeme kartı : TronCard

Resim kaynak : medium.com/tron-foundation

Tron Foundation blog sayfasından duyurduğu TronCard beta sürümünü başlattığını duyurdular.

SEEDGerminator’daki Poppy projesine katkıda bulunan adresler , SEED başına 5 adet Poppy tokeni alacak ve TRX başına 1 adet Poppy tokeni katkıda bulunacaktır. HardCap’e ulaştıktan sonra 10.000 adet Poppy tokeni veya daha fazlasını alan adresler otomatik olarak TronCard Beta’ya kaydedilecektir.

TronCard Beta üyeleri, tamamen işlevsel TronCard’ı ücretsiz olarak alan ilk topluluk olacak. Bu üyeler, mevcut Poppy perakendecilerinde ve herhangi bir entegre TRON cüzdanında TronCard’ı kullanabilecek ve titizlikle test edilmiş bir Beta programı sağlamak için Poppy ve TronCard ekipleriyle çalışmaya davet edileceklerdir.

TronCard, TRX’i aktarmak için NFC ve QR seçenekleri de dahil olmak üzere, bir dizi güvenlik önlemi barındıran tam özellikli bir TRON cüzdanıdır.Bu güçlü özellikleri dahil ederken Poppy ve diğer popüler TRON cüzdanları ile arabirim TronCard gerçekten çok yönlü bir TRX ödeme yöntemi bulunmakta.

Yorum Yap

Yorum Yap