İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. VeChain ( VET ) yeni VeChainThor Ana Ağı sürümü 1.0.2’yi yayınladı

VeChain ( VET ) yeni VeChainThor Ana Ağı sürümü 1.0.2’yi yayınladı

VeChainThor ana ağı 1.0.2 yayınladı

VeChain Vakfı 3 Eylül’de Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile , VeChainThor Ana ağı v1.0.2 sürümünü yayınladı.

VeChain Vakfı Haziran ayında VeChainThor ana ağını başlatmıştı.VeChainThor blok zinciri , KYC [Müşteri tanıma ] gibi yerleşik yönetim araçları sağlar. Ayrıca şeffaflık ve verimlilik sağlamak için akıllı sözleşme ile desteklenmesini sağlamakta.

Yeni güncelleme GitHub sayfasından indirilebilir.Ekip ayrıca mevcut güncellemeyi de tavsiye ediyor.Sürüm, yeni özellikler ve hata düzeltmeleri içerir. Ekip ayrıca bazı performans iyileştirmelerinede odaklandı. GitHub sayfasında, ekip değişiklikleri kısaca özetlemektedir.

Ekibe göre, kaynak kodu artık yeni bloklar, etkinlikler ve WebSocket istekleri üzerinden aktarımlar için aboneliği destekleyecektir. Ayrıca, solo adlı bir özellik ek bir flag kontrolüne sahiptir. Flag içinden, blok gaz limitinin özelleştirilmesi mümkün hale getirildi.Dahası, solo’un hata işleme ve günlük yazdırma geliştirildi. Yanlış düğümlerin yanlışlıkla erişilmesini önlemek için x-genesis-i adlı bir ek kontrol, bir HTTP başlık doğrulaması eklenmiştir. Senkronizasyon, belirli P2P parametrelerinin ayarlanmasıyla hızlandırılmıştır.

Ayrıca, go1.10.4 ve go1.11 ile ilgili bazı derleme hatalarını da düzeltmiştir. Ayrıca, POST / günlükler / olayların yanıtında eksik adres alanını da eklediler.

VeChainThor Mobil Cüzdan ‘ı indirebilirsiniz

VChainThorMobilewallet
Resim kaynak : https://medium.com/@vechainofficial/

VeChainThor Mobil Cüzdanını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

Yorum Yap

Yorum Yap