1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Waves Keeper tarayıcı eklentisi Chrome ‘da kullanıma sunuldu
Trendlerdeki Yazı

Waves Keeper tarayıcı eklentisi Chrome ‘da kullanıma sunuldu

Blockchain platformu Waves, bugün yeni geliştirilen tarayıcı eklentisi Waves Keeper'ın artık Chrome Web Mağazası'nda resmi olarak bulunduğunu duyurdu .

Waves, bugün yeni geliştirilen tarayıcı eklentisi Waves Keeper'ın artık Chrome Web Mağazası'nda resmi olarak bulunduğunu duyurdu .

Waves Keeper eklentisi, kullanıcıların kendi private key’lerini yönetmelerine ve Waves özellikli web servisleri ve dApps ile güvenli ve sorunsuz bir şekilde etkileşime girmelerine olanak tanır.

Önerilen Yazı

Waves blockchain platformu yeni tarayıcı uzantısını başlattı

Waves Keeper mevcut Waves hesaplarıyla kullanılabilir veya yeni adresler oluşturabilir. Birden fazla farklı hesap eklenebilir ve kullanıcı aralarında sorunsuzca geçiş yapabilir.En önemli faydası, private key’lerin uzantı içinde güvenli bir şekilde saklanması, kullanıcının işlemlere onay vermesine ve private key’leri veya parolalarını girmeden Waves etkin web hizmetleri ve dApp’lerle etkileşime girmesine izin vermesidir.Bu, Waves online olarak kullanırken, kötü amaçlı web sitelerinden gelen tehdidi azaltmaktadır.

Waves takımı, bir süre sonra Firefox ve diğer popüler tarayıcılar içinde Waves Keeper’ın sürümlerini yayınlayacaklarını belirtiyor.

Gelişmiş kullanıcılar da GitHub’daki Waves Keeper için kaynak kodunu görüntüleyebilir .

Yorum Yap

Yorum Yap