İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Waves Fx , Waves Yeni Açık Kaynak Kodlu Masaüstü Cüzdanı

Waves Fx , Waves Yeni Açık Kaynak Kodlu Masaüstü Cüzdanı

Windows, macOS ve Linux için açık kaynaklı yerel bir Waves cüzdanı olan WavesFX, kullanıcılara çok ağlı ve çok adresli işlevsellik sunar.

wavesfx

Waves Labs  yeni masaüstü cüzdanı Waves Fx ‘i tanıttı.  Windows, macOS ve Linux için açık kaynaklı yerel bir Waves cüzdanı olan WavesFX, kullanıcılara çok ağlı ve çok adresli işlevsellik sunuyor.

Cüzdan başlangıçta özel kullanım ve gelişim için bir çözüm olarak geliştirildi, ancak daha fazla işlevsellik eklendiği için toplum için daha geniş bir temyiz ve kapsamı olduğu ortaya çıktı.

Waves Labs ;

” Masaüstü cüzdanının ilk sürümü Ekim 2019’da piyasaya sürüldü . Sadece geliştiricinin kendi çıkarları ve özverileri nedeniyle uygulanan proje henüz Waves Labs’ın hibe programına katılmadı . M-cüzdan popüler olduğunu kanıtlarsa ve topluluk faydalı olduğuna ve daha fazla potansiyele sahip olduğuna karar verirse, WavesFX’i gelecek olan hibelerden birine dahil etmeyi kesinlikle göz önünde bulunduracağız. Bu, geliştiricinin cüzdanınıza daha fazla kullanışlı işlevsellik katmasına olanak sağlayacaktır.”

Waves Fx , Suad Hasani tarafından geliştirildi.

WavesFX ‘in özellikleri

WavesFX, özel kullanım ve gelişim için küçük ve kullanışlı bir çözüm olarak başladı. Waves’in amiral gemisi çözümünün ( Waves Client ) yerine geçecek ve amaçlanmamıştır, ancak birkaç benzersiz özelliğe sahip minimalist ve güçlü bir çözüm olarak düşünülmüştür.

Cüzdan, Java’da sıfırdan yazılmış bağımsız bir uygulamadır. Waves Keeper gibi başka herhangi bir uygulamaya bağlı değildir .

  • Çoklu ağ işlevselliği

Ağlar arasında çalışma ve geçiş yapma yeteneği, geliştiriciler ve Waves Platformuna yeni başlayanlar için özellikle kullanışlı. Mainnet, testnet ve stagenet ve bunun yanı sıra, özel ağ hesapları WavesFX ‘te oluşturulabilir, içe aktarılabilir ve kullanılabilir.

  • Çok Adresli Hesaplar

WavesFX’in temel özelliklerinden biri, bazı iyi bilinen bitcoin cüzdanlarına benzer şekilde, tek bir tohum ifadesiyle birden fazla adres işleme ve sorunsuz bir şekilde arasında geçiş yapma yeteneğidir. Bu özellik sayesinde, varlık dağıtmak veya test işlemlerini yayınlamak için birden fazla hesap oluşturmak gerekli değildir.

  • Varlıkları taşıma

Varlıklardan kurtulmak veya bunları taşımak, özellikle çok sayıda token ile uğraşıyorsanız oldukça rahatsız edici olabilir. WavesFX ile tüm varlıklar aynı anda farklı bir adrese taşınabilir.

WavesFX’in ilk beta sürümü zaten yayınlandı. GitHub’da Windows, macOS ve Linux kaynakları ve ikili dosyaları mevcuttur.
Yorum Yap

Yorum Yap