1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. X22i Algoritması ile Yeni T-Rex 0.7.2 Nvidia Miner (SUQA) Desteği

X22i Algoritması ile Yeni T-Rex 0.7.2 Nvidia Miner (SUQA) Desteği

T-Rex Nvidia GPU miner için en son sürüm 0.7.2 SUQA projesi tarafından kullanılan yeni X22i madenciliği algoritmasına destek sağlıyor

t-rex-0-7-2

T-Rex Nvidia GPU miner için en son sürüm 0.7.2 SUQA projesi tarafından kullanılan yeni X22i madenciliği algoritmasına destek sağlıyor .Daha da iyi haber, bir başka madencinin bu yeni algoritmayı desteklemesi olmasının yanı sıra, T22 Rex’in X22i için en az % 25’e varan daha hızlı performans sağladığını ve daha önce en hızlı zanaat olan Nvidia madencisine kıyasla daha hızlı bir haber vermesi. SUQA coin ilk planlı blok ödül yarıya ulaştı, bu yüzden ekstra performans artışı kazanmak, işleri uzun vadede karlı tutmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Nvidia GPU’lar üzerinde SUQA madenciliği yapıyorsanız, zjazz’dan en son T-rex’e güncellemek ve daha yüksek bir hashrates ile madenciliğe devam etmek akıllıca olacaktır. X22i madenciliği ile stabilite sorunları yaşıyorsanız, overclockunuzu azaltmaya çalışabilir veya madencilik teçhizatına sahip oluncaya kadar güç sınırlayıcıyla oynayabilirsiniz. T-Rex’in% 1 geliştirme ücretine sahip kapalı bir kaynak madencisi olduğunu unutmayın. Ayrıca, hem Linux hem de Windows için ikili dosyalar CUDA 9.1 / 9.2 / 10.0 için derlendikçe, güncel bir video sürücüsünün yüklü olduğundan emin olun (en son CUDA 10 desteği için).

Daha fazla bilgi ve T-Rex miner en son sürümünü indirmek için
Yorum Yap

Yorum Yap