İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Wallet
  3. Yoroi Wallet Android Uyumlu Cardano Cüzdanını yayınladı!

Yoroi Wallet Android Uyumlu Cardano Cüzdanını yayınladı!

Yoroi Wallet Android Uyumlu Cardano Cüzdanını yayınladı!
Yoroi , Cardano için tasarlanan basit ve güvenli bir cüzdandır.Yoroi, IOHK tarafından tasarlanan bir Emurgo ürünüdür. Ayrıca kapsamlı bir güvenlik denetimi de dahil olmak üzere sektördeki yazılımlar için en iyi uygulamaları izlemekte.

EMURGO ‘a ait olan Yoroi wallet , tüm Android kullanıcıları için Google Play Store‘da yayınlandı.

Yoroi wallet ‘ın ana özelliklerine baktığımız zaman ;

  • Yoroi, kullanıcıların Cardano (ADA) ‘yı telefonlarında yönetmelerine izin veriyor. Kullanıcıların ADA’yı dakikalar içinde göndermeye veya almaya başlamasını sağlayan, hızlı bir şekilde açılan, hafif bir cüzdandır.
  • Yoroi Android Uygulaması küçüktür ve çok fazla bant genişliği kullanmadan indirilebilir. Ek olarak, Yoroi hafif bir cüzdandır; bu, kullanıcının cihazında saklanacak blok zincirinin tam bir kopyasını gerektirmediği anlamına gelir. Bu, cüzdanı kullanmak için bant genişliği gereksinimlerinin de düşük olduğu anlamına gelir.
  • Kullanıcı cüzdanlarıyla ilişkili özel anahtarlar, yalnızca kullanıcının cihazında yerel olarak depolanır ve bu veriler bir cüzdan şifresiyle şifrelenir. Özel anahtarlar hiçbir zaman merkezi olarak barındırılan sunucularda depolanmaz.
  • Şuanda dört adet dil desteği bulunmakta , İngilizce, Japonca, Korece ve Rusça.
Önerilen Yazı

Emurgo, 15 Ağustos Duyurusu ile yeni cüzdanı YOROI Wallet tanıtıyor

Yoroi wallet ‘ın ayrıca Chrome kullanıcıları içinde bir Yoroi tarayıcı eklentisi bulunmakta. Yoroi tarayıcı uzantısı, kullanıcıların bloklarını senkronize etmeden fonlarını kolaylıkla kontrol etmelerini sağlar. Kullanıcılar Ada’larını Daedalus’tan Yoroi cüzdanlarına kolayca aktarabilirler.Yoroi kurulum paketi küçüktür, bu yüzden fazla bant genişliği gerektirmez. Yoroi hafif bir cüzdan olduğundan ve kullanıcının makinesinde blok zincirinin tam bir kopyasını gerektirmediğinden çok az bant genişliği tüketir.

Yorum Yap

Yorum Yap